Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Finał Województwa Pomorskiego w XIX Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”
data publikacji: 18.kwi.2019

Dnia 12 kwietnia 2019 r. odbył się XIX finał województwa pomorskiego piłki nożnej chłopców „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii wiekowej U-8 czyli chłopcy urodzeni w 2011 roku i młodsi. Areną zmagań młodych piłkarzy był Stadion na byłych obiektach Lechii Gdańsk.

Chłopcy uczęszczający na dodatkowe zajęcia piłki nożnej reprezentowali nasz powiat i Szkołę Podstawową w Liniewie. W rozgrywkach wzięło udział 18 najlepszych drużyn z poszczególnych powiatów województwa pomorskiego. Drużyny zostały rozlosowane na 5 grup, z których ekipy z pierwszego miejsca awansowały do półfinałów. W pierwszym meczu nasi chłopcy musieli uznać wyższość drużyny z  Malborka, a rozgrywki zakończyli zwycięstwem i zajęciem drugiego miejsca w grupie.

Organizatorzy zapewnili świetną oprawę i wyżywienie. Każdy uczestnik otrzymał upominki oraz pamiątkowe medale, a drużyna komplet strojów sportowych.

Podziękowania dla rodziców, którzy pomagali w opiece nad swoimi pociechami, a w szczególności za żywiołowe dopingowanie.

Wszystkim piłkarzom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Skład zespołu:

 Paweł  Chamier-Gliszczyński,

Tymoteusz Kuchta,

Filip Peek,

Cezary Stolc,

Piotr Szultka

Aleksander Nierzwicki

Trener: Tomasz Gierszewski

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: