Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Gmina Liniewo wychodzi ze Związku Gmin Wierzyca
data publikacji: 25.mar.2016

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W dniu 23 marca 2016 roku na sesji Rady Gminy Liniewo podjęta została uchwała Nr XIV/100/2016 Rady Gminy Liniewo w sprawie wystąpienia Gminy Liniewo ze Związku Gmin Wierzyca. Uchwała została wprowadzona pod obrady sesji na wniosek Mirosława Warczaka Wójta Gminy Liniewo i została poprzedzona uchwałą intencyjną podjętą na sesji Rady w dniu 12 lutego br. Przyjmując uchwałę o wyjściu ze Związku Gmin Wierzyca Radni nie mieli wątpliwości i podjęli uchwałę jednogłośnie 15 głosami „za”

;

Nadszedł czas poszukiwania innych rozwiązań w zakresie gospodarki odpadami, które będą w mniejszym stopniu obciążały finanse naszych mieszkańców. W opinii Wójta i Radnych jest to najważniejsze kryterium, które zadecydowało o podjęciu takiej decyzji. Praktycznie z usług Związku Gmin Wierzyca będziemy korzystali do końca bieżącego roku. Do tego czasu należy poszukać tańszego odbiorcy odpadów dla naszej Gminy.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: