Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Gminne Mikołajki w Liniewie
data publikacji: 05.gru.2017

W dniu 3 grudnia 2017 roku w niedzielę o godzinie 15:00 w sali GOK-u w Liniewie odbyło się „Spotkanie Mikołajkowe”. Organizatorami spotkania był, Gminny Ośrodek Kultury , Sportu i Rekreacji w Liniewie. W oczekiwaniu na przyjście Św. Mikołaja dzieci brały udział w licznych konkursach  i zabawach, które poprowadziła firma imprezowa z Pruszcza Gdańskiego. Tym razem nasze dzieci miały wiele atrakcji i kilka stanowisk do wyboru.             Nasi goście mogli częstować się watą cukrową , popcornem. Pani na stanowisku balonikowym czarowała różne zwierzątka , bałwanki , mikołajki….

Także dziewczynki mogły korzystać ze stanowiska fryzjerskiego gdzie pleciono kolorowe warkoczyki. Oczywiście dla chętnych były kolorowe buźki , a dla najmłodszych kolorowanki i budowa z klocków.

 W trakcie spotkania staraliśmy się , aby każde dziecko otrzymało słodycze , nagrody Najwięcej radości sprawiło dzieciom przybycie Św. Mikołaja, który obdarowywał wszystkich czekoladami.

Radości było wiele , uśmiechu na buźkach dzieciaków nie brakowało , więc uważamy ,  że impreza była udana. Wszystkim małym mieszkańcom  życzymy dużych wymarzonych prezentów  i świątecznej atmosfery przy płatkach śniegu i błyszczącej choince.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich uczestników mikołajek , a Kamilowi Fredzie za współprace tego dnia.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: