Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Gminny Dzień Dziecka w Liniewie
data publikacji: 31.maj.2022

Tradycyjnie obchody tego najbardziej wesołego święta w roku w naszej gminie nie mogą przejść bez „echa”. Dorośli Mieszkańcy jak i Ci młodsi na terenie całej gminy mogą skorzystać w bardzo wielu miejscach z przygotowanych atrakcji. Sołtysi wraz z radnymi starają się rokrocznie przygotowywać różnego rodzaju zabawy, niespodzianki czy słodkości dla naszych milusińskich na terenie wszystkich sołectw. Największą są oczywiście obchody gminne.

W ostatnia niedzielę maja, w gminie Liniewo świętowano Gminny Dzień Dziecka. W tym roku pogoda dość kapryśna, pozwoliła na trochę krótsze świętowanie niż zazwyczaj, co nie znaczy że  mniej intensywne. Wszystkich przybyłych przywitała Dyrektor GOKSiR Lucyna Piwowarczyk wraz z Wójtem  Gminy Liniewo Mirosławem Warczakiem, który wszystkim dzieciom złożył serdeczne życzenia. Zgromadzone na placu przy przedszkolu dzieci mogły skorzystać z dwóch dmuchańców (jeden dla maluszków, drugi dla trochę starszych dzieci),  które zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Animatorka zachęcała do wspólnej zabawy oraz do brania udziału w różnych konkurencjach. Dla chętnych dzieci była możliwość „zdobienia” brokatowym tatuażem. Nie obyło się bez wizyty Kubusia Puchatka, który zamiast miodku miał w swoim garnuszku mnóstwo cukierków, którymi częstował dzieci no i pozował do zdjęć. Była też fotobudka, kram z zabawkami i balonami. Ochotnicza Straż Pożarna zabierała dzieci na przejażdżki wozami strażackimi, a Sołtys Gminy Liniewo przywiózł 160 lodów, które dosłownie rozpłynęły się w dziecięcych roześmianych buziach.

Wszystkim dzieciom życzymy spełnienia marzeń!

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: