Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Gra w kręgle
data publikacji: 12.lut.2018

Dnia  10 lutego w piątek wybraliśmy się na  się  na kręgle do Szarloty . To profesjonalna kręgielnia przystosowana zarówno do gry rekreacyjnej jak również do przeprowadzania profesjonalnych zawodów.

     Wycieczka odbyła  się  o godz. 8.30  nasi podopieczni z opiekunkami  udali się autokarem do celu, na teren obiektu kręgielni. Już od kilku lat nasi mieszkańcy podczas ferii zimowych wyjeżdżają do Szarloty na ognisko i zabawy w kręgielni.

Dzieci i młodzież mogą nauczyć się uczyć zasad gry opartych na uczciwej rywalizację, oraz jest to  rozwój umiejętności związanych  z osiąganiem celu.

Mieliśmy do dyspozycji kilka torów dzięki czemu mogliśmy zmierzyć się między sobą i poczuć nutkę zdrowej rywalizacji. Niektórzy mogli pochwalić się satysfakcjonującymi wynikami dzięki czemu wzmocnili swoje poczucie wartości i  zaszczepili w sobie chęć powrotu na kręgielnię i kontynuację rywalizacji w tej dyscyplinie sportowej w przyszłości .

     Gdy po pysznej kiełbasce z ogniska wróciliśmy do swoich domów wszyscy byliśmy podekscytowani i wymienialiśmy się w drodze powrotnej przeżyciami  i refleksjami związanymi z wyjazdu .

Już w poniedziałek wracamy wszyscy do lekcji w szkołach, ferie się kończą , a my wypoczęci po wielu atrakcjach dwutygodniowych chętnie wrócimy do  nauki 

 

 

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: