Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
II Jarmark Bożonarodzeniowy ,, Smaku i Tradycji”
data publikacji: 20.gru.2016

odbył się 17 grdsc01434udnia w sobotę na placu przy Urzędzie Gminy w Liniewie.
Było kolorowo smacznie, wesoło, radośnie i rodzinnie. Oprócz stoisk z świątecznymi ozdobami i kuchennymi specjałami dla odwiedzających, przygotowano mnóstwo atrakcji. Już od 8.00 rana na targowisku zapraszaliśmy wszystkich na godzinę 10.00 na II Jarmark ,, Smaku i Tradycji” wszystko zaczęło się od muzyki i śpiewu, aby wprowadzić mieszkańców w miły nastrój.
Punktualnie o godz. 10.00 Wójt Gminy Pan Mirosław Warczak przywitał mieszkańców i gości. Oficjalnie i uroczyście otworzył naszą lokalną imprezę, życząc nam wszystkim dobra, miłości, zgody i zdrowia.
Tego dnia nie mogło zabraknąć MIKOŁAJA , który obdarowywał uczestników jarmarku słodkościami. Uczniowie z naszych szkół występowali na scenie z pięknymi programami artystycznymi. Wystąpiły dzieci i młodzież z sekcji wokalno- tanecznych z GOKSiR z Liniewa.
W samo południe nagrodzono zwycięzców i wszystkich uczestników, którzy wzięli udział w konkursie na najładniejszą bombkę. Można było skorzystać z profesjonalnej sesji zdjęciowej. Nie zabrakło także wina grzanego i pysznych pierogów, którymi się delektowaliśmy. Uczestnicy jarmarku, którzy z nami pracowali tego dnia również mogli posilić się w kawiarni chruścikami upieczonymi przez Panią Reginę Domagała
Wystawione stoiska na których mieniły się blaskiem i urzekały swym pięknem i oryginalnością ozdoby bożonarodzeniowe wykonane były własnoręcznie przez uczniów ze szkół z naszej gminy oraz przez osoby niepełnosprawne z Fundacji ,, Sprawni Inaczej”. Stoisko Pani Aliny Troka zatrzymywało wszystkich, wybór ozdób świątecznych był ogromny.
Dzisiaj już wiemy , że taki Jarmark odbędzie się za rok. Bardzo dziękujemy Paniom z Domu Kultury, Agnieszce z Biblioteki ,Panom strażakom, Pani Reginie Domagała, Pawłowi Myszkier za poprowadzenie imprezy świątecznej, dzieciom i młodzieży z naszej gminy, nauczycielom i dyrektorom szkół, wszystkim którzy byli z nami w ten radosny i magiczny dzień.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: