Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
III Koncert dla duszy i serca w Kościele parafialnym pw. Wszystkich Świętych” w Wysinie
data publikacji: 06.maj.2019

III Koncert dla duszy i serca w Kościele parafialnym pw. Wszystkich Świętych” w Wysinie
To co usłyszeliśmy w wykonaniu aktorów z Teatru Muzycznego z Gdyni na żywo , to prawdziwe mistrzostwo. Cudowne dźwięki i prawdziwe wokalne talenty nie codziennie można usłyszeć.
Wczoraj podczas koncertu mogliśmy przenieść się na chwilę w świat największych musicali takich jak;
Piękna i bestia, Nędznicy, Gorączka sobotniej nocy, Notre Dame de Paris, usłyszeliśmy piękne utwory ze Skrzypka na dachu , ale także Memory z Koty…
Tomasz Więcek , który prowadził cały koncert z cudownym poczuciem humoru, który wtajemniczał nas w przekaz tekstów z poszczególnych sztuk , które są odgrywane na deskach gdyńskiego teatru sprawił , że bardzo szczerze byliśmy wszyscy zaangażowani emocjonalnie i czynnie uczestniczyliśmy w tym wczorajszym wydarzeniu.
Cudowne głosy Karoliny Trębacz, Macieja Podgórzak i Tomasza Więcka jeszcze dzisiaj płyną w naszych sercach. Serdecznie dziękujemy za wspaniałe emocje , cudowny wspólny czas , a przede wszystkim za prawdziwy profesjonalizm , który mogliśmy osobiście dotknąć i przeżyć.
Organizatorzy GOKSiR w Liniewie

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: