Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
III Open Liniewo Festival.
data publikacji: 09.lip.2018

               

 Projekt realizowany przy wsparciu sponsoringowym ze środków Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza

Wyjątkowa zabawa, dobre humory i wspaniała atmosfera, to wszystko na Open Liniewo Festival. 7 lipca w naszej gminie po raz kolejny odbył się festyn dla mieszkańców Gminy Liniewo. Tego dnia przygotowaliśmy wiele atrakcji i niespodzianek. Już od godziny 15.00 najmłodsi mieszkańcy wspaniale bawili się na dmuchanym placu zabaw i karuzeli. Dzieci chętnie  uczestniczyli w grach i zabawach poprowadzonych przez Fabrykę Imprez. Animatorzy zadbali o to, aby wszyscy wspólnie się dobrze bawili i brali udział w wielu konkursach, w których można było wygrać upominki i słodycze. 

Wójt Gminy Liniewo Pan Mirosław Warczak o godz. 18.00 oficjalnie otworzył nasz III Open Liniewo Festiwal, gdzie życzył wszystkim uczestnikom imprezy przede wszystkim dobrej zabawy i odpoczynku przy ciekawych atrakcjach i dobrej muzyce. Tuż po wystąpieniu Pana Wójta mieliśmy okazję usłyszeć młodzieżową grupę wokalną ,,WENUS” z sekcji z GOKSiR w utworach polskich i zagranicznych. Dziewczęta – laureatki powiatowych  konkursów wokalnych ( Martę Jurczak i Aleksandrę Madejak), zaprezentowały kilka utworów w profesjonalnym wydaniu.

Na scenie odbyło się wielkie show w wykonaniu  Akrobatek  Acro Jeli , uczestniczek  Mistrzostw Świata w Putian w Chinach , nie było chyba osoby która z zachwytem nie  oglądałaby magicznego wystąpienia pań emocje były ogromne. Odwiedził nas wesoły klaun , doskonały kawalarz , wspaniale bawił najmłodszych uczestników festynu, zachęcał do wspólnych zabaw.

Oczekiwane Gwiazdy wieczoru tego dnia  pojawiły się na scenie Gdy wybiła godzina 19.00 jako pierwszy pojawił się  DAMIAN HOLECKI – Wokalista, kompozytor, instrumentalista, prezenter telewizyjny i radiowy znany przede wszystkim z TV SILESIA . Artysta zaśpiewał wiele pięknych piosenek min. ,, Mamo dla Ciebie jestem”, ,, Czerwone róże” oczywiście publiczność razem śpiewała te utwór y z wykonawcą. To co czuliśmy w sercach nie da się przelać na papier. Piękne wykonanie wokalne Pana Damiana na długo pozostanie wśród nas.

Koncert zespołu Disco Polo ,,After Party ”, tutaj trudno w kilku zdaniach opisać wrażenia i zachwyt uczestników koncertu, szczególnie młodszego pokolenia. Wspólny głośny śpiew, pląsy, tańce oraz podskoki nie miały końca. Publiczność znała prawie każdy utwór naszych gwiazd i oczywiście pomagała śpiewać jako chórek. Tancerze na scenie pokazali swoje umiejętności.  

Wcale nie mniejszą atrakcją była wspaniała zabawa taneczna , którą poprowadził zespół   AKORD – Daniel Lejk i Helena Bielawska. Zespół grał do późnych godzin nocnych. Dobór repertuaru był doskonały. Każdy kto lubi się bawić zapewne znalazł swoje ulubione utwory. W końcu po długim czasie  na zabawie mogliśmy wszyscy w dobrych humorach pobyć ze sobą i miło spędzić czas.

 

Pragniemy wszystkim podziękować za współpracę tego dnia ( wyjątkowe dziękujemy kierujemy do Pana Tadeusza Borkowskiego – sołtysa z Orla). Ogromne podziękowania składamy Panu Pawłowi Myszkier , który od lat profesjonalnie na scenie prowadzi nasze wydarzenia.

                                                                         Z pozdrowieniami

                                                                        Pracownicy GOKSiR

 

 

 

 

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: