Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Jubileusze W Gminie Liniewo
data publikacji: 16.lip.2021

 W czwartkowe przedpołudnie, 15 lipca 2021 roku w „Bukowym Lesie”, odbyły się Jubileusze Złotych, Szmaragdowych i Diamentowych Godów Małżeńskich.

Jedenaście par zostało zaproszonych by obchodzić Swoje święto. Do restauracji przybyło siedem Małżeństw, które obdarowano koszami upominkowymi i kwiatami. Pozostałe pary, które z różnych przyczyn nie mogły przybyć osobiście otrzymają upominki do swoich domów.

Podczas uroczystości Wójt Gminy Liniewo Mirosław Warczak i przewodniczący Rady Gminy Adam Sosnowski dokonali Uroczystego aktu dekoracji Małżonków z naszej gminy „Medalem za długoletnie pożycie małżeńskie”.

Złote Gody, czyli 50 lat pożycia małżeńskiego świętowali:

 1. Anna i Paweł Derra
 2. Urszula i Franciszek Kulas
 3. Jadwiga i Jan Piwowarczyk
 4. Agnieszka i Czesław Radelscy
 5. Bogumiła i Jan Skiba
 6. Krystyna i Kazimierz Kleista

  Pary obchodzące 55 – tą rocznicę ślubu, czyli Szmaragdowe Gody to:

 1. Maria i Dominik Piekarscy
 2. Małgorzata i Gerard Raźniaczyk

Diamentowe Gody, czyli 60 lat pożycia małżeńskiego świętowali:

 1. Mirosława i Józef Górscy
 2. Janina i Alfons Naczyk
 3. Agnieszka i Jan Pałubiccy

Życzymy Wszystkim Szanownym Jubilatom wiele słońca i spokoju na dalsze lata wspólnego życia. Niech te kolejne lata będą szczęśliwe. Idźcie dalej przez życie trzymając się mocno za ręce, bądźcie zawsze uśmiechnięci, a życie Wasze niech upływa bez trosk i kłopotów w dobrym zdrowiu i samej tylko radości.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: