Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
KGW Liniewo na Powiatowym Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich w hali sportowej w Nowej Karczmie
data publikacji: 03.kwi.2017

 

W hali sportowej w Nowej Karczmie odbył się VIII Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich. Uzdolnione Panie zaprezentowały się w 5 – ciu konkurencjach: 1kulinarnej, wok alno- kabaretowej, tanecznej,  modowej , oraz przedstawiały wykonane przez siebie tablice pod nazwą Pokolenia. Udział w turnieju wzięło pięć kół z powiatu kościerskiego Mimo iż wszystkie koła zaprezentowały wysoki poziom, Grand Prix mogło trafić tylko do jednego z nich. W tym roku triumfowały panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Górek. Nasze Panie otrzymały III miejsce tuż za gospodarzami turnieju, za KGW z Gminy Nowa Karczma. (do drugiego miejsca dzielił nas tylko jeden punkt). Zabawa była wspaniała , niedzielne popołudnie spędziliśmy  w dobrych humorach i dobrym towarzystwie.

Pragniemy złożyć naszym gospodyniom serdeczne gratulacje za profesjonalne przygotowanie się do turnieju powiatowego , za reprezentowanie naszej gminy w tak wytrawnym stylu, za włożony trud w to przedsięwzięcie , a przede wszystkim za dostarczenie pozytywnych emocji i dawanie przykładu innym , że można bawić się niezależnie od wieku , mieć do wielu tematów dystans i zawsze dobry humor.

Dziękujemy również dziewczynom Marcie Jurczak, Małgorzacie Szałajda, Monice Jurczak i Oli Madejak za uświetnienie wczorajszego turnieju. Dziewczyny zaprezentowały się w czterech utworach, którymi zachwyciły wszystkich uczestników turnieju

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 35 36 37

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: