Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Kolejne RODZINNE ZAWODY WĘDKARSKIE na Jeziorze Liniewskim
data publikacji: 12.cze.2017

W słoneczny sobotni poranek 10 czerwca 2017 r. na Łowisku w Liniewie zjechali się miłośnicy wędkowania z terenu Gminy Liniewo i okolic  aby wziąć udział w kolejnych już Rodzinnych Zawodach Wędkarskich.

 

Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem ale ze względu na ograniczenia projektu wziąć udział mogło tylko pierwsze dziesięć zgłoszonych rodzin.  Stowarzyszenie „Aktywne Liniewo” otrzymało dofinansowanie na realizację zadania publicznego z Urzędu Gminy w Liniewie, za pozytywne rozpatrzenie wniosku oraz otrzymane środki pieniężne serdecznie dziękujemy.

 

 

Pierwszą statuetkę za największą rybę otrzymała rodzina Marzeny i Bartłomieja Michalewicz z Liniewa, drugą statuetkę za największą wagową łączną liczbę ryb otrzymała rodzina Nikodem Kosiecki i Ryszard Kruszyński z Liniewskich Gór.

 

Wyniki:

 

 

 

 

Zwycięzcom gratulujemy!

 

Każdy zawodnik otrzymał nagrodę za udział oraz świetną pomarańczową koszulkę z logiem  rodzinnych zawodów wędkarskich w Liniewie. Spotkanie osłodziły uczestnikom drożdżówkami pan Paweł Kropidłowski, za które serdecznie dziękujemy. Na zakończenie wędkarskich zmagań wszyscy uczestnicy otrzymali ciepły posiłek w restauracji „Bukowy Las”.

 

Po raz kolejny zawody okazały się świetną zabawą, integracją rodzin wędkarskich, wymianą doświadczeń, zdrową rywalizacją oraz niesamowita przygodą dla dzieci i młodzieży.  Organizatorzy tegorocznych zawodów postarają się aby tradycję zawodów podtrzymać więc do  zobaczenia za rok!

 

 

Wiesia Stolc

 

 

  

 

 

 

 

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: