Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Kolejne spotkanie sprawozdawczo – wyborcze tym razem OSP Głodowo
data publikacji: 09.mar.2021

W minioną sobotę 6 marca 2021 roku, odbyło się ostatnie w tym roku spotkanie sprawozdawczo – wyborcze OSP w naszej gminie. Tym razem druhny i druhowie z Głodowa spotkali się by omówić mijający rok oraz wybrać nowy zarząd na kolejne 5 lat. Tradycyjnie odczytano sprawozdania z 2020 roku oraz udzielono jednogłośnego absolutorium ustępującemu zarządowi. Następnie odbyło się głosowanie, po którym nowy zarząd ukonstytuował się w składzie :

Prezes – Mieczysław Majer

Wiceprezes /naczelnik – Jakub Majer

Wiceprezes – Jarosław Gierszewski

Skarbnik – Jarosław Wrosz

Zastępca naczelnika – Filip Urban

Sekretarz – Przemysław Łatka

Gospodarz – Piotr Potrykus

Podczas tego wieczoru rozdano dyplomy oraz upominki osobom, które czynnie wspierają jednostkę oraz jej sponsorom. Podziękowania trafiły m.in. do Wójta Gminy Liniewo dh Mirosława Warczaka jak i do Pani sołtys Mireli Wrosz. Druhowie przy tej okazji szczególnie dziękowali poprzedniemu prezesowi dh Jarosławowi Gierszewskiemu za pracę i zaangażowanie na rzecz jednostki oraz wieloletniemu sekretarzowi dh Andrzejowi Niemczyk za wkład w życie OSP Głodowo. Wójt gminy Liniewo dziękował ustępującemu zarządowi za dobrą współpracę, cały trud i poświęcenie. Nowo wybranemu życzył owocnej współpracy, sił, wytrwałości oraz zadowolenia z wypełniania tej wielkiej misji. Wszystkim zaś druhnom i druhom zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz tylu szczęśliwych powrotów ilu wyjazdów.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: