Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Kolejny festyn sierpniowy w Liniewie
data publikacji: 17.sie.2016

DSC0927614 sierpnia 2016  roku w godz. 15.00- 2.00 w Liniewie po raz kolejny odbył się festyn sierpniowy, który licznie zgromadził społeczność naszej   gminy  i nie tylko. Festyn  cieszył się dużym zainteresowaniem. O godz. 15.00 powitaliśmy naszych najmłodszych gości , którzy mieli zapewnione 3 godz. wspaniałej zabawy z konkursami oraz placem zabaw do dyspozycji. Maskotki gminne częstowały już tradycyjnie uczestników festynu słodkimi nagrodami

Oficjalne otwarcie festynu nastąpiło o godzinie 18.00 przez Wójta Gminy Liniewo , Mirosława Warczaka oraz dyr. GOKSiR Lucynę Piwowarczyk. Mieszkańcy zostali gorąco powitani , a zarazem poinformowani o wszystkich atrakcjach w tym dniu.

Jako pierwszy  wystąpił Kabaret EWG, który  rozbawił publiczność do łez. Gdy wybiła godzina 19.00 na scenie pojawił się oczekiwany zespół ,, DUO FENIKS” – DWA FENIKI z TV SILESIA , tutaj nie mamy wątpliwości , że koncert był wspaniały i trafiony w samą 10. Wspólne śpiewanie piosenek , doskonała atmosfera i radość  do samego końca, towarzyszyły nam przez cały czas trwania koncertu.

W trakcie festynu przeprowadzono kilka konkursów dla dorosłych , gdzie było można wygrać wartościowe , przydatne nagrody.  Wygrać było można między innymi czajnik bezprzewodowy , naczynia żaroodporne, chlebak itp. , a także talony w kwotach po 10 zł i po  50 zł. które ufundował Pan Arkadiusz Peek z Chaty Polskiej Liniewo- Nowa Karczma, także Sklep Chata Polska sprezentował nam   wędzonego  pstrąga , którym mogliśmy się delektować ( palce lizać) .

Wszyscy Uczestnicy festynu mogli skosztować pysznej grochówki, pomidorówki, fasolowej , bigosu , leczo. Przygotowane menu oczywiście zostało przez niezawodna panią Reginę Domagała.

Zabawa przy zespole RELAX z Kiełpina była doskonała , wszyscy świetnie bawili się do późnych godzin nocnych ,gdzie bardzo przy okazji byliśmy zadowoleni ze sprzyjającej pogody. Zorganizowany festyn spełnił oczekiwania jego twórców,-dzieci i młodzieży uczestniczącej w zabawie, oraz dorośli byli zadowoleni , a to nas bardzo satysfakcjonuje J . Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy poprzez swoją obecność oraz zaangażowanie przyczynili się do cudownie spędzonego czasu.

Szczególne podziękowania kierujemy do dziewcząt z GOKSiR I Biblioteki oraz strażaków – to oni ciężko pracowali , aby wszystko było na swoim miejscu.

Projekt realizowany przy wsparciu sponsoringowym PGNiG Polskie Górnictwo Naftowe  i Gazownictwo SA

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: