Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Konferencja związana z podpisaniem Listu intencyjnego Kościerskiego Partnerstwa na Rzecz Rozwoju Społeczno- Gospodarczego
data publikacji: 23.kwi.2013

  

  W środę 17 kwietnia o godz. 12 00 w Sali Widowiskowej im. Lubomira Szopińskiego w Kościerzynie  odbyła się konferencja związana z prezentacją projektu Kościerskiego Partnerstwa na Rzecz Rozwoju Społeczno- Gospodarczego.

Konferencja połączona była z podpisaniem listu intencyjnego o wzajemnej współpracy pomiędzy samorządami powiatu kościerskiego, organizacjami społecznymi i gospodarczymi regionu,. Celem partnerstwa jest utworzenie w Powiecie Kościerskim stref aktywności gospodarczej

Jest to pierwszy projekt o tak szerokiej platformie współpracy, tworzącej podwaliny już pod nową perspektywą budżetową Unii Europejskiej na lata 2014-2020 i jednocześnie podstawy do ubiegania się o dofinansowanie w ramach Mechanizmu Finansowego EOG i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009-2014.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: