Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Konkurs na dyrektora Szkoły Podstawowej w Głodowie rozstrzygnięty
data publikacji: 31.mar.2021

W dniu 26 marca 2021 roku w sali widowiskowej GOKSiR w Liniewie, odbył się konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Głodowie. Do konkursu przystąpiły dwie osoby. Kandydaci, po ocenie formalnej, zostali dopuszczeni do dalszego postępowania konkursowego. W głosowaniu tajnym, powołana Zarządzeniem Wójta Gminy Liniewo, dwunastoosobowa komisja, wyłoniła kandydata na stanowisko dyrektora. W/w funkcję przez kolejne 5 lat pełnić będzie pani Sylwia Bronk.

Dziękujemy serdecznie całej wysokiej komisji za sprawne przeprowadzenie tego konkursu. Gratulujemy kandydatom  odwagi i ogromnej wiedzy z zakresu oświaty i szkolnictwa. Pani Sylwii Bronk jako nowej Dyrektor, całemu gronu pedagogicznemu, uczniom, rodzicom i wszystkim pozostałym Mieszkańcom Głodowa i okolic, życzę wszelkiej pomyślności, owocnej współpracy oraz wielu wspólnych inspirujących działań prospołecznych.

/-/  Mirosław Warczak

 Wójt Gminy Liniewo

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: