Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
LXIV uroczysta sesja Rady Gminy Liniewo
data publikacji: 29.mar.2024

W czwartek 28 marca br. w Sali Wiejskiej w Orlu odbyła się ostatnia LXIV uroczysta sesja Rady Gminy, która zakończyła kadencję 2019 – 2024. Był to czas podsumowań nad osiągnięciami, podziękowań oraz wspomnień z okresu intensywnej pracy na rzecz rozwoju lokalnej społeczności.

Podczas tej ostatniej sesji Wójt Gminy Liniewo Mirosław Warczak, podziękował radnym za ich wkład i zaangażowanie w sprawy gminy, które zaowocowały zrealizowaniem wielu istotnych projektów dla dobra mieszkańców. Dzięki determinacji, zaangażowaniu oraz wysiłkowi udało się zrealizować szereg inwestycji drogowych, infrastrukturalnych oraz społecznych i kulturalnych, które przyczyniły się do poprawy jakości życia w gminie. Bo jak podkreślił „W rozwijającej się Gminie wszyscy jesteśmy zwycięzcami”.

Przewodniczący Rady Gminy Adam Sosnowski również zabrał głos, dziękując wszystkim radnym za ich zaangażowanie oraz chęć osiągania wspólnych porozumień w kluczowych dla społeczności kwestiach. Podkreślił, że dzięki wspólnemu dążeniu dla dobra ogółu udało się wielokrotnie znaleźć rozwiązania korzystne dla wszystkich mieszkańców. Złożył podziękowania na ręce Radnych Gminy, Sołtysów, Dyrektorów Szkół, Pracowników Urzędu Gminy oraz każdej osobie zaangażowanej w organizację i przebieg sesji.

Podczas sesji obecny był Radny Powiatu Kościerskiego Krzysztof Michnowski, który po krótce przypomniał sukcesy i osiągniecia na rzecz Gminy Liniewo.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: