Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Majowy koncert dzieci i młodzieży z sekcji wokalnej.
data publikacji: 05.maj.2022

1 maja w kościele parafialnym w Liniewie odbył się godzinny koncert dzieci i młodzież z sekcji wokalnej GOKSiR z Liniewa.

Przygotowany koncert był okazją by spędzić to niedzielne popołudnie razem z tymi młodymi zdolnymi ludźmi . Dla niektórych był to pierwszy kontakt z publicznością, dla innych kolejna możliwość pokazania tego jak wspaniale rozwijają swoje talenty w liniewskim domu kultury. Całe to wydarzenie muzyczne, pieczołowicie przygotowane zostało pod czujnym okiem i słuchem Pani Dyrektor GOKSiR Lucyny Piwowarczyk, która zachęcała do udziału w zajęciach wszystkie osoby pragnące rozwijać swoje pasje muzyczne. Wśród przybyłych na to wydarzenie był Wójt Gminy Liniewo Mirosław Warczak oraz gospodarz ks. Proboszcz Grzegorz Flisikowski. Wspaniałym dzieciom i młodzieży dziękujemy serdecznie za to piękne wydarzenie muzyczne, a Pani Lucynie Piwowarczyk gratulujemy tak owocnej pracy.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: