Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Mikołaj w Liniewie
data publikacji: 07.gru.2015

W dniu 6 grudnia 2015 roku w niedzielę o godzinie 15:00 w sali GOK-u w Liniewie odbyło się „Spotkanie Mikołajkowe”. Organizatorami spotkania był Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Liniewie. Otwarcia tego sympatycznego spotkania ze„Świętym Mikołajem” oraz przywitanie wszystkich dzieci dokonał Wójt Gminy Liniewo Pan Mirosław Warczak , życząc dzieciom miłej zabawy, wspólnych pląsów i dużo prezentów.

W oczekiwaniu na przyjście Św. Mikołaja dzieci brały udział w licznych konkursach  i zabawach, które poprowadzili animatorzy z Bajlandi z Kościerzyny – atmosfera była wyjątkowa.

            W trakcie spotkania staraliśmy się , aby każde dziecko otrzymało słodycze, lub nagrody. Najwięcej radości sprawiło dzieciom przybycie Św. Mikołaja, który obdarowywał wszystkich czekoladami.

Radości było wiele, uśmiechu na buźkach dzieciaków nie brakowało, więc uważamy że impreza była udana. Wszystkim milusińskim życzymy dużych wymarzonych prezentów i świątecznej atmosfery przy płatkach śniegu.

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: