Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Mikołajki w Liniewie.
data publikacji: 12.gru.2013

11 grudnia 2013 roku w Sali GOKSiR w Liniewie odbyło się spotkanie dzieci z Mikołajem. Otwarcia tego sympatycznego spotkania ze „ Świętym Mikołajem” oraz przywitanie wszystkich dzieci dokonał Wójt Gminy Liniewo Pan Mirosław Warczak , życząc dzieciom miłej zabawy.

To już nasza tradycja aby  wprowadzać dzieci w świąteczny nastrój i zintegrować je podczas  wspólnej zabawy.

Dzieci zebrały się wspólnie na godzinę 16.00, bo tak były umówione ze Świętym Mikołajem. Niestety nasz ukochany  Mikołaj pomylił godziny i przyjechał nieco później. W czasie    nieobecności Mikołaja nasi milusińscy się nie nudzili, brały czynny udział w konkursach i zabawach, które były prowadzone przez animatorów z uśmiechem ze Starogardu Gdańskiego.

Gdy z daleka można było usłyszeć dźwięk dzwoneczków świętego Mikołaja dzieci z radości podskakiwały oraz chętnie podchodziły do Mikołaja i odbierały czekolady , które Mikołaj  wręczał każdemu dziecku. Wszystkie pociechy bardzo cieszyły się z otrzymanych upominków a radość i uśmiech nie schodziła im z twarzy.  Było świątecznie i wesoło, każdy mógł wziąć udział w zabawie i konkursach którym towarzyszyła muzyka   Bardzo dziękujemy Świętemu Mikołajowi za przybycie oraz wszystkim rodzicom, którzy przyprowadzili do nas swoje pociechy , gdyż jest to super zabawa dla dzieci oraz miła rozrywka dla dorosłych.

Pracownicy GOKSiR życzą wszystkim:

Wesołych, zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia

 

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: