Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Na terenie Gminy Liniewo z okazji Dnia Dziecka odbyło się wiele imprez dla Naszych najmłodszych Mieszkańców.
data publikacji: 10.cze.2019

Pierwsza wystartowała Szkoła Podstawowa w Wysinie. W piątek, 31 maja o godz.9.00, sołectwa Wysin i Chrósty Wysińskie, KGW w Wysinie, Rada Rodziców z gronem pedagogicznym, przygotowali na terenie szkoły konkursy, zabawy, słodkości oraz wiele różnych atrakcji dla dzieci. Fotorelacja zdradzi jak się bawili.

 

Niewiele później, bo o godz.10.00 w Głodowie, na boisku koło OSP, rozpoczęła się wspaniała zabawa. Zorganizowała ją Szkoła Podstawowa w Głodowie przy współudziale sołectw Deka i Głodowo, wraz z miejscowymi radnymi. Nauczyciele z Panem Dyrektorem na czele, rodzice a przede wszystkim dzieci, bawili się wspaniale. Były występy, zabawy, konkursy, lody, trudno wszystko wymienić. Oczywiście dołączamy kilka zdjęć.

Około godziny 17.00 w sali OSP w Lubieszynie rozpoczął się sołecki Dzień Dziecka. Dzięki Pani Sołtys, Radzie Sołeckiej, KGW z Lubieszyna oraz pomocy mieszkańców, dzieci bawiły się wyśmienicie. Smakołyki, zabawy, pokaz gaszenia ognia i wiele wspaniałych atrakcji uświetniło ten dzień. Przedstawiamy kilka zdjęć.

 

 

W sobotę 1 czerwca Sołtys wraz z Radą Sołecką zorganizowali dzień dziecka w Orlu.   Nie zabrakło zabaw, konkursów, smakołyków, pieczonych kiełbasek. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć. Uśmiechy dzieci świadczą o tym jak wspaniale spędziły ten czas.

 

Na zakończenie Zespół Oświatowy w Garczynie zorganizował VII Szkolne Igrzyska Olimpijskie. Młodzi skakali, biegali, rzucali, ogólnie świetnie się bawili. Duch zdrowej rywalizacji towarzyszył dzieciom, nauczycielom jak i rodzicom. Dzięki radom sołeckim z Garczyna i Orla, nie obeszło się bez smakołyków, medali i pamiątkowych dyplomów. Warto zobaczyć fotorelację.

Nie możemy zapomnieć, że gminne bardzo huczne obchody miały miejsce w Liniewie w niedzielę 2 czerwca, ale o tej uroczystości już pisaliśmy. Mamy nadzieję, że Dzieci z Naszej Gminy skorzystały z atrakcji, które odbyły się w tylu miejscach. Ogromne podziękowania należą się wszystkim, którzy zaangażowali się organizację zabaw i poczęstunków. Cieszmy się ze radni, zarówno jak i sołtysi nie zapominają o najmłodszych. Dzieciom dziękujemy za ich niegasnący zapał do zabawy.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: