Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Nasze Koła Gospodyń Wiejskich rywalizowały w konkursie „Bitwa Regionów”
data publikacji: 31.lip.2023

W minioną sobotę 29 lipca, dwa koła z terenu Gminy Liniewo wzięły udział w konkursie kulinarnym pod nazwą „Bitwa Regionów” we Wdzydzach Kiszewskich. Od wielu lat, konkurs ten rozgrywany jest z myślą o promowaniu regionalnych potraw, a także bogactwa i różnorodności lokalnych tradycji kulinarnych. 

Nasze Panie z KGW z Iłownicy oraz KGW z Lubieszyna przygotowały pyszne dania. Iłownica swoją wspaniałą zupą rybną zachwyciła jury konkursu i zajęła czwarte miejsce. Natomiast Panie z Lubieszyna, serwowały sałatkę z serem i gruszką, no i zajęły II miejsce, więc jak łatwo się domyślić – była pyszna!

Bardzo cieszymy się z tak wspaniałych miejsc zajętych w konkursie. Gratulujemy i cieszymy się niezwykle z promowania pięknej Gminy Liniewo przez KGW na takich imprezach.

Obecny na tym wydarzeniu Wójt Gminy Liniewo Mirosław Warczak osobiście wręczył nagrody „niespodzianki” oraz gratulował obu Kołom sukcesu i wspaniałych umiejętności kulinarnych.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: