Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Noworoczne spotkania seniorów
data publikacji: 14.sty.2019
10 stycznia spotkanie Noworoczne Seniorów z sołectw Orle , Chrztowo, Garczyn w Sali wiejskiej w Orlu.
Spotkania opłatkowe z seniorami w okresie przed i po świętach Bożego Narodzenia stają się okazją do wspólnego przeżywania wyjątkowego nastroju Świąt oraz Nowego Roku. Radosna, życzliwa i rodzinna atmosfera towarzyszyła na spotkaniu w Orlu . W uroczystości brali udział radni gminy, przedstawiciele władz urzędu, sołtysi oraz seniorzy i zaproszeni goście. Rolę gospodarzy pełnili Wójt Gminy Liniewo Mirosław Warczak oraz sołtysi z radami sołeckimi w Orlu, Garczynie, Chrztowie. Ksiądz Proboszcz Marek Kaleta odprawił uroczystą Mszę Św.
 

Po Mszy wszyscy zasiedli do wspólnego poczęstunku. Oczywiście nie mogło zabraknąć biesiady, dobrej muzyki. Zespół 4 Takty z powiatu kościerskiego zadbał o dobrą zabawę i humory naszych gości.
Jak co roku w Orlu seniorzy bawili się doskonale, wirując na parkiecie w Sali. Biesiada trwała do godz. 21.00. Wszystkim towarzyszyły radosne wspólne chwile i dobry nastrój.
Dziękujemy seniorom, mieszkańcom naszej gminy za obecność. Życzymy zdrowia, miłości, zgody oraz przyjaciół. Organizatorom tej uroczystości składamy gratulacje za wspaniałe udane spotkanie.

 

 
 

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: