Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Objazd inwestycyjny po Gminie Liniewo
data publikacji: 28.cze.2023

W dniu dzisiejszym przedstawiamy małą fotorelację z objazdu inwestycyjnego po terenie Gminy Liniewo.

Wizytację rozpoczęto od przebudowy drogi Bukowe Pole oraz w Małym Liniewie miejsca gdzie planowane jest utwardzanie drogi płytami Yomb.

W związku z planowanym rozpoczęciem prac przy utwardzaniu drogi Bukowe Pole od dnia 3 lipca zaleca się objazd  przez Bukowy Las w godzinach od 7.00 do 17.00. Prosimy wszystkich o wyrozumiałość w związku z utrudnieniami.

Kolejnym miejscem dużej inwestycji to trwający remont przy drodze  powiatowej Orle- Liniewo. Następnie odwiedziliśmy pracujących w Orlu przybudowie parkingu oraz drogi dojazdowej do bloków 28 i 29.

Następny etap przewidzianych prac to przebudowa drogi Orle- Chrztowo, przebudowa kanalizacji sanitarnej, przebudowa drogi wzdłuż bloków od 20 do 23 oraz długo oczekiwana przez najmłodszych rozbudowa placu zabaw o nowe urządzenia.

Kolejne miejsce to boisko w Garczynie, na którym zakończyli prace pracownicy referatu komunalnego przy utwardzaniu terenu pod budowę dwóch wiat. Budowa wspomnianych wiat rozpocznie się w lipcu.

Ostatni punktem dzisiejszego objazdu to wizytacja inwestycji w miejscowości Stary Wiec gdzie przebudowywane są chodniki i droga dojazdowa oraz rozpoczęto prace przy wymianie sieci wodociągowej.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: