Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Odbiór odpadów – informacja o podpisaniu umowy
data publikacji: 28.gru.2021

W dniu 28 grudnia br. w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Liniewie, podpisana została umowa z wykonawcą wyłonionym w przeprowadzonym przez Gminę Liniewo postępowaniu przetargowym na odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu gminy Liniewo.

Od 1 lutego 2022 roku odpady z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkanych z terenu gminy Liniewo, odbierać będzie firma: Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o., 83-250 Skarszewy, ul. Gdańska 6. Umowa została zawarta na okres 36 miesięcy. Gminę Liniewo reprezentował Mirosław Warczak wójt gminy i Alicja Koprek skarbnik gminy, a wykonawcę prezes Zarządu Gminnego Przedsiębiorstwa Komunalnego w Skarszewach pani Agnieszka Trzcińska.

Na spotkaniu obecni byli także: Jacek Pauli – Burmistrz Miasta Skarszewy, Adam Sosnowski – Przewodniczący Rady Gminy Liniewo, Wiesław Szarmach – Przewodniczący Komisji Komunalnej i Budżetu, Krystian Breski – Kierownik Referatu Komunalnego i Rozwoju oraz Przemysław Dunajski – Podinspektor Referatu Komunalnego i Rozwoju.

W związku ze zmianą odbiorcy odpadów, w przypadku pojawienia się jakichkolwiek niedogodności, bardzo prosimy o kontakt z referatem komunalnym UG Liniewo. Pod koniec stycznia 2022 roku zostaną przygotowane nowe harmonogramy wywozu odpadów komunalnych. Na bieżąco będziemy Państwa informować o ewentualnych zmianach.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: