Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Odbył się Turniej Tenisa Stołowego w czterech kategoriach
data publikacji: 03.paź.2014

We wtorek 2 października 2014 r. o godz. 16.00 odbył się Turniej Tenisa Stołowego w czterech kategoriach : dziewcząt, szkoły podstawowej chłopców, szkoły gimnazjum chłopców oraz specjalna kategoria dla gości. Turniej ten odbył się na Sali gimnastycznej w Zespole Oświatowym w Liniewie. Został on zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Liniewie. Wszyscy uczestnicy walczyli o puchar Dyrektora GOKSiR .

Kategoria DZIEWCZĄT:

 1. Górska Anna

 2. Bielawska Marta

 3. Majer Sara

 4. Engler Kaja

 5. Bielawska Ola

Kategoria SZKOŁY PODSTAWOWE CHŁOPCÓW:

 1. Wojciechowski Dominik

 2. Wojciechowski Oskar

 3. Górski Szymon

Kategoria SZKOŁA GIMNAZJALNA CHŁOPCÓW:

 1. Kroll Gracjan

 2. Wendt Mariusz

 3. Wojciechowski Patryk

W kategorii GOSĆIE zwyciężyła Ramona Nowak.

Gratulacje dla Anny Górskiej, która dodatkowo otrzymała nagrodę specjalną paletkę do tenisa ufundowaną przez dziadka Ramony Nowak z Kościerzyny, składamy serdeczne podziękowania.

W każdym  zawodniku było widać ambicję oraz determinację wygrania Turnieju. Emocje na sali udzielały się wszystkim.  Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze. Wszystkim uczestnikom Turnieju dziękujemy za uczestnictwo  a szczególne podziękowania dla głównego sędziego pana Jarosława Gierszewskiego.

Zapraszamy również na kolejny Turniej Tenisa Stołowego dla OSÓB DOROSŁYCH, zostanie on również rozegrany w czterech kategoriach : PRZEDZIAŁY WIEKOWE POWYŻEJ 16 lat, 30 lat i 40 lat oraz kategoria specjalna dla GOŚCI. Zapraszamy 5 października (niedziela) 2014r. na godz. 14.00 do Sali Gimnastycznej w Liniewie.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: