Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Ognisko i Bal Przebierańców dla małych mieszkańców Wysina i okolic
data publikacji: 09.lut.2015

Kolejne atrakcje dla dzieci i młodzieży zorganizowane przez OSP Wysin, Radę Sołecką w Wysinie oraz sołtysa, Panie z miejscowego KGW, oraz Panów  Radnych z Wysina.

Ognisko i grochówka w zimowy , mroźny dzień 3 lutego  po super przejażdżkach wozem strażackim , który woził dzieci po okolicach Wysina. Radość z twarzyczek dzieci nie znikał, było wesoło i radośnie.

Każdy z chęcią posilał się kiełbaskami i zupką po wesołych atrakcjach na posesji u Państwach Plutowskich.  Tam również odbyły się zabawy dla dzieci i kilka konkursów.

Bardzo dziękujemy właścicielom terenu na którym mogliśmy wspólnie spędzić ze sobą czas na wesoło  oraz wszystkim tym, którzy zaangażowali się tego dnia w organizację ogniska.

W niedzielę 8 lutego sala strażacka w Wysinie wyglądała jak z bajki. Maluszki i starszaki poprzebierały się w postacie bajkowe , które wprowadzały w świat bajek disney

Eliasz Potrykus miejscowy DJ. serwował  melodie dla uczestników balu takie , aby zachęcić wszystkich do pląsów.

Jurry w składzie : Pan Jerzy Bałachowski,  Pan Wiesław Szarmach i sołtys wsi Pan Paweł Zieliński mieli bardzo trudne zadanie , ponieważ to właśnie oni musieli wybrać zwycięzcę konkursu na najładniejszy i najciekawszy strój karnawałowy- zdecydowali , że wygrywa tego dnia strój-PIRAT.

Podczas   zabawy odbyły się konkursy- z nagrodami rzeczowymi i słodkościami (prowadziła je Pani Ewa Zielińska  – za co serdecznie dziękujemy)

Oczywiście nie odbyło się bez pysznych ciast upieczonych przez Panie z KGW z Wysina- ,,palce lizać”, warto nadmienić , że wspierali finansowo nas Panowie Radni Pan Wiesław oraz Pan Jerzy –dziękujemy!

Wszystkim jesteśmy wdzięczni za pomoc w  zorganizowaniu świetnej zabawy karnawałowej dla naszych pociech…

W tym tygodniu odbędzie się wyjazd do kina ,, Remus ” w Kościerzynie oraz w piątek 13 lutego odbędzie się Turniej Tenisa Stołowego

                                      Z A P R A S Z A M Y

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: