Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Panie z Kół Gospodyń z Gminy Liniewo spotkały się w restauracji w Bukowym Lesie
data publikacji: 13.mar.2017

Od wielu już lat członkinie Kół Gospodyń Wiejskich w naszej gminie  spotykają się, aby razem uczcić swoje święto. Nie inaczej było w tym roku. Spotkanie to 15odbyło się tym razem w innym miejscu, a mianowicie w naszej lokalnej restauracji.

Zgodnie z tradycją wszystkie Panie otrzymały od  Panów ( Wójta Gminy , Sekretarz Sołtysów oraz Radnych ) mnóstwo życzeń oraz miłych słów, a także były  kwiatki, oraz słodkie czekoladki. Przewodniczące KGW zrobiły swoim członkiniom  miłą niespodziankę , zaprosiły Panie , które poprowadziły  szkolenie na temat stylizacji pa znokci i pielęgnacji dłoni. Nie zabrakło również muzyki i wspaniałych piosenek. Pan  Adam Sosnowski  ”  z Głodowa uświetnił tę uroczystość muzycznie, zaśpiewał wiele polskich przebojów.   Także Panowie Bartłomiej, Eliasz i Kamil  wspólnie ze zgromadzonym towarzystwem  śpiewali piosenki biesiadne. Odbył się również pokaz mody przygotowany przez nasze koła.  Panie prezentowały się w pięknych sukienkach. Nie mogło zabraknąć  słodkich łakoci , między innymi fontanny czekoladowej.

Nasi goście o swoich sukcesach , radościach ,a zapewne i smutkach dyskutowały do późnych godzin wieczornych. Jednak jak wszyscy dobrze wiemy w dobrym towarzystwie czas upływa szybko , a tematy do rozmów się nie kończą. Wszystkim Paniom z naszej gminy życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego, przede wszystkim zdrowia i samych pogodnych dni.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 1416 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: