Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Pasowanie na ucznia
data publikacji: 12.paź.2023

12 października uczniowie pierwszej klasy ZO w Liniewie mieli wielkie święto. Przyjęto ich uroczyście do grona uczniów Szkoły Podstawowej. Świadkami uroczystego ślubowania byli nauczyciele, rodzice i uczniowie klas młodszych oraz przedstawiciele z Urzędu Gminy w Liniewie, Panie: Maja Kowalska i Barbara Komar.

Dzieci ślubowały na sztandar szkoły, a uroczystego pasowania na uczniów dokonała Pani Dyrektor Hanna Szynalewska. Życzenia w imieniu Wójta Gminy Liniewo Mirosława Warczaka odczytała Maja Kowalska.

Pierwszaki podczas artystycznej części uroczystości zaprezentowały się świetnie, były odważne i bardzo skupione, a cały program nagrodzono niejednokrotnie gromkimi brawami.

Życzymy pierwszakom sukcesów w szkole, czujcie się tu dobrze, uczcie się pilnie, aby sprawić radość rodzicom i nauczycielom. Niech czas spędzony w murach szkoły będzie piękną przygodą, a nawiązane przyjaźnie zostaną w Waszym życiu na zawsze.

Dziękujemy serdecznie za zaproszenie na uroczystość, dzięki któremu mogliśmy uczestniczyć w tym ważnym dniu dla pierwszoklasistów i ich rodziców.

Wszystkiego dobrego!

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: