Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Piknik członków Klubów Seniora z Liniewa, Wysina, Głodowa oraz Orla w Stefanowie za nami
data publikacji: 21.cze.2023

We wtorkowe popołudnie, w Stefanowie, odbyło się niezwykłe wydarzenie, które pozwoliło członkom Klubów Seniora z Wysina, Głodowa, Orla i Liniewa, spędzić miłe chwile w cudownym towarzystwie i przyjaznej atmosferze.

Festyn otworzyła Lucyna Piwowarczyk Dyrektor Domu Kultury w Liniewie. Podczas słonecznego pikniku, nie mogło zabraknąć pysznego jedzenia, które przygotowała sołtys wsi Stefanowo Beata Gdaniec. Zapach bigosu i pieczonego mięska z dzika, które ufundował pan Norbert Kurszewski, unosił się w powietrzu, „wabiąc” wszystkich uczestników. Na stołach gościło również wyborne ciasto, karkóweczka, grochówka i żurek. Dla ochłody były też zimne napoje, które zasponsorowali  okoliczni radni i sołtysi.  Nie zabrakło towarzystwa ze strony zaproszonych gości, Wójta Gminy Liniewo Mirosława Warczaka, który w swoim wystąpieniu serdecznie przywitał uczestników festynu oraz Skarbnik Gminy, Alicji Koprek.    

Wydarzenie to nie ograniczało się jedynie do jedzenia. Atmosfera była pełna radości, ciepłych rozmów i śpiewu. Do tańca przygrywało zaprzyjaźnione trio muzyczne z Głodowa. Seniorzy mieli okazję spędzić czas ze swoimi przyjaciółmi i nawiązać nowe znajomości. Dla wielu z nich była to okazja do oderwania się od codziennych trosk i spraw, a także do podzielenia się swoimi radosnymi chwilami z innymi.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: