Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Piknik „Lato z Ptakami Odchodzi”
data publikacji: 24.wrz.2019

 15 września w świetlicy w Głodowie odbył się piknik wieńczący projekt „BĄDŹMY RAZEM W NASZEJ WSI” którego wnioskodawcą była Szkoła Podstawowa w Głodowie a realizatorem Grupa Nieformalna „Kreatywni Seniorzy”. Projekt ten był dofinansowany ze środków programu Działaj Lokalnie Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie w Nowej Wsi Rzecznej. Dziękujemy serdecznie za pomoc finansową i wsparcie organizacyjne Wójtowi Gminy Mirosławowi Warczakowi, Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Głodowie P. Markowi Kiedrowiczowi, Dyrektor GOSiR P. Lucynie Piwowarczyk, Prezes Klubu Seniora w Głodowie P. Mirosławie Kowalskiej. Szczególne podziękowania kierujemy do Sołtys Głodowa P. Mireli Wrosz. Anonimowemu Darczyńcy, mieszkańcowi Głodowa, dzieci biorące udział w Warsztatach Fotograficznych serdecznie dziękują za sfinansowanie słodyczy.

Projekt „Bądźmy razem w naszej wsi” był skierowany do wszystkich mieszkańców Głodowa a jego celem była zachęcenie do udziału we wspólnych działaniach. Piknik „Lato z ptakami odchodzi” był podsumowaniem naszego projektu. Wystawa fotograficzna przygotowana przez dzieci i młodzież, uczestniczące w Warsztatach Fotograficznych, cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno jej wykonawców, ich rodzin, jak również pozostałych uczestników Pikniku. Dużym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja dekoracji kwiatowych wykonanych podczas Warsztatów Florystycznych jak również część wystawy pt.” Stół pięknie nakryty”. Po dużej dawce wrażeń estetycznych przystąpiliśmy do wspólnego grillowania. Zakończeniem Pikniku były wspólne nasadzenia wrzosów  w dniu 16.09.2019 r.

Wszystkim mieszkańcom Głodowa, którzy uczestniczyli w naszym projekcie serdecznie dziękujemy za ich udział.

Grupa Nieformalna „Kreatywni Seniorzy”

 

Dzień wcześniej, tj. 14 września podczas przygotowań, ogromnym zaangażowaniem wykazały się dzieci i młodzież z Głodowa. Sami przygotowywali wystawę swoich prac wykazując się wielką pomysłowością w realizacji projektu. Za co  organizatorzy, chcieli im serdecznie podziękować.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: