Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Powiatowe zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych
data publikacji: 20.cze.2023

W minioną sobotę 17 czerwca, na boisku sportowym w Bartoszymlesie odbyły się powiatowe zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

W zawodach udział wzięło 15 drużyn, z czego 8 z Gminy Liniewo. Alicja Żurawska pełniącą tym razem podwójną funkcję: Starosty Kościerskiego i Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Kościerzynie, pogratulowała obecnemu na zawodach Wójtowi Gminy Liniewo Mirosławowi Warczakowi tak licznej grupy MDP.

Zawody przebiegały w dwóch konkurencjach (sztafety i bojówki), w których nasze drużyny spisały się wspaniale. Gratulujemy wszystkim biorącym udział dobrej kondycji, zaangażowania, ducha walki i świetnych miejsc na podium. Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom, bez wyjątku, które opiekują się i zaszczepiają ducha sportowej rywalizacji oraz strażackich wartości.

Klasyfikacja generalna zawodów w „gr. żeńskiej”:

1 miejsce MDP Liniewo

2 miejsce MDP Lubieszyn

3 miejsce MDP Wysin

4 miejsce MDP Grabowo

5 miejsce MDP Stara Kiszewa

6 miejsce MDP Głodowo

Klasyfikacja generalna zawodów w „gr. męskiej”:

1 miejsce MDP Wysin

2 miejsce MDP Grabowo

3 miejsce MDP Lubań

4 miejsce MDP Kaliska

5 miejsce MDP Raduń

6 miejsce MDP Liniewo

7 miejsce MDP Głodowo

8 miejsce MDP Lubieszyn

9 miejsce MDP Stara Kiszewa

Bartoszylas. Zawody sportowo-pożarnicze MDP z pow. kościerskiego. Młodzieżówka z Wysina najlepsza wśród chłopców a MDP z Liniewa wśród dziewcząt

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: