Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Powiatowy turniej piłki nożnej chłopców „Z Podwórka na Stadion”
data publikacji: 31.paź.2018

Dnia 17 października 2018 r. odbyły się powiatowe turnieje piłki nożnej chłopców „Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku w dwóch kategoriach wiekowych U-8 i U-12. Areną zmagań młodych piłkarzy był Stadion oraz orlik w Lipuszu.
Chłopcy uczęszczający na zajęcia sekcji piłki nożnej reprezentowali Szkołę Podstawową w Liniewie. W rozgrywkach U-8 wzięło udział 4 drużyny, natomiast do lat 12 (U-12) rywalizowało 9 drużyn z powiatu kościerskiego. W młodszej grupie rozgrywki były prowadzone systemem „każdy z każdym”. W starszej zespoły zostały rozlosowane i podzielone na 2 grupy. Chłopcy z rocznika U-12 zajęli drugie miejsce w grupie wygrywając ze SP nr3 w Kościerzynie, Gwiazdą Karsin II, remis ze SP nr6 w Kościerzynie, natomiast najlepsza okazała się drużyna Gwiazdy Karsin I. W najmłodszej kategorii wiekowej, czyli chłopcy urodzeni w 2011 roku nasi chłopcy okazali się najlepsi pokonując dwa zespoły z Lipusza i w karnych Skorzewo.
Nasza drużyna chłopców U-8 będzie reprezentować nas na turnieju wojewódzkim, który odbędzie na wiosnę w Gdańsku.
Wszystkim piłkarzom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Składy zespołów:
Grupa młodsza U-8:
Paweł Chamier-Gliszczyński, Tymoteusz Kuchta, Paweł Łukowicz, Filip Peek, Marcel Rekowski, Cezary Stolc, Piotr Szultka.
Grupa starsza U-12:
Szymon Pykało, Wojciech Chamier-Gliszczyński, Jakub Olszewski, Michał Rymon Lipiński, Szymon Rymon-Lipiński, Jakub Gruszka, Oskar Rekowski, Krzysztof Zabrocki.

Trener: Tomasz Gierszewski

 

  

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: