Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Rajd Rowerowy
data publikacji: 06.sie.2019

Rajd rowerowy zorganizowany przez GOKSiR i Bibliotekę Publiczną w Liniewie odbył się 5 sierpnia 2019 w poniedziałek. Była to wyjątkowa frajda o charakterze opiekuńczo –wychowawczym, a jej głównym założeniem było propagowanie aktywnego wypoczynku, ruchu na świeżym powietrzu i turystyki blisko własnego miejsca zamieszkania tzn. cudze chwalicie, swego nie znacie. Wspaniała pogoda sprawiła, że na starcie stanęło blusko 29 osób. Wyprawę rozpoczęliśmy od zbiórki i odprawy. Rajd ruszył punktualnie o godzinie 11.00 spod GOKSiR. Trasa była bardzo bezpieczna, przebiegała pośród sadów, lasów, spokojnych okolic w kierunku Stefanowa. Podczas przejazdu całej grupie dopisywały znakomite nastroje, zwłaszcza podczas przerwy w Stefanowie. Tam już tradycyjnie od kilku lat nasi rowerzyści zostali poczęstowani kiełbaską z ogniska, pyszną swojską drożdżówką oraz herbatą i napojami.
Uczestnicy rajdu doświadczyli wielu przygód związanych z pokonaniem trasy, ale również mogli podziwiać piękne krajobrazy. Po krótkiej przerwie na poczęstunek i zrobieniu kilku pamiątkowych zdjęć, udaliśmy się w drogę powrotną, gdzie na mecie czekały dla wszystkich pyszne lody.

Uczestnikom wyprawy chcemy gorąco podziękować za bezpieczne i radosne pokonanie trasy, bo wcale nie było tak łatwo.

Organizatorzy: GOKSiR i Biblioteka Publiczna w Liniewie

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: