Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Roczne sprawozdanie Koła Wędkarskiego „Żuraw” z Głodowa.
data publikacji: 14.kwi.2022

W piątek 8 kwietnia, w sali wiejskiej w Głodowie, odbyło się roczne sprawozdanie Koła Wędkarskiego „Żuraw” z Głodowa.

Zebranie poprowadził prezes koła Mieczysław Talaśka, który oprócz podsumowania działań koła za rok 2021, dziękował za wysoką frekwencję członków Zarządu na wszystkich wcześniejszych posiedzeniach. Zachęcał również do czynnego udziału w zawodach wędkarskich. Powiedział między innymi: „Myślę, że to najlepsza forma wspólnej zabawy i sportowej rywalizacji”. Zaznaczył, że w minionym sezonie odbyło się dziewięć zawodów wędkarskich, w których łącznie wzięło udział 188 zawodników. Podsumowaniem tych całorocznych rywalizacji sportowych jest łączna liczba uzbieranych punktów, wyłaniająca zwycięzców o Puchar Sezonu GKW „Żuraw” za rok 2021.

Tak przedstawia się trójka finalistów:

I miejsce – Mateusz Jurczyk z łączną liczbą pkt – 562

II miejsce – Jerzy Talaśka z łączną liczbą pkt – 412

III miejsce – Mieczysław Talaśka z łączną liczbą pkt – 321

Pucharza największą Rybę w Sezonie 2021 otrzymał Mieczysław Talaśka, za węgorza złowionego na jeziorze Lonka o wadze 0,85 kg i 80 cm dł.

Na koniec dziękował wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju „wspólnoty wędkarskiej”, za to że nie szczędzili czasu i sił by wspólne hobby czy pasja mogły się rozwijać, a infrastruktura była w nienagannym stanie.

Osobne podziękowanie skierował do obecnego na zebraniu Wójta Gminy Liniewo, za wsparcie ze strony gminy oraz za podpisaną w ubiegłym roku umowę użyczenia jeziora Lonka członkom Koła.

Mirosław Warczak Wójt Gminy Liniewo powiedział między innymi: „Cieszę się, że rozwijacie swoje pasje i zarazem dbacie o wspólne dobro gminy. Chciałbym abyście zarażali swoim hobby młodych Mieszkańców Naszej Gminy. Życzę udanych łowów i samych wspaniałych, rekordowych okazów złowionych  na organizowanych przez Was, czy przy współpracy z nami, zawodach wędkarskich”. Ponadto Wójt zaproponował zorganizowanie wspólnych zawodów wędkarskich dla młodzieży z terenu naszej gminy w sezonie letnim 2022r

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: