Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Sierpniowy festyn w Liniewie
data publikacji: 19.sie.2019

15 sierpnia 2019 r. roku w godz. 15.00- 1.00 na placu przy Urzędzie Gminy w Liniewie odbył się Festyn sierpniowy, który licznie zgromadził społeczność naszej gminy i nie tylko. Festyn po raz kolejny cieszył się dużym zainteresowaniem. O godz. 15.00 wspólnie z najmłodszymi pobawiliśmy się przed sceną . Około godz.16.00 zaczęło się wspaniałe widowiskowe- show. Strong Mani pokazali swoje ogromne możliwości wciągając w zabawę publiczność . W trakcie festynu przybył również Wójt Gminy Liniewo Pan Mirosław Warczak., który wspólnie z mieszkańcami uczestniczył w festynie.
Już tradycyjnie zaprosił wszystkich na wysłuchanie wspaniałego koncertu w wykonaniu prawdziwych muzyków z własną aranżacją SILVERTON ze Starogardu Gdańskiego z programem Krzysztofa Krawczyka .Chyba nie było osoby , która nie znałaby utworów znanego na polskiej scenie

Przygotowano plac zabaw dla najmłodszych . Błysk w oczach dzieci wywołały dmuchane zabawki , które cieszyły się dużym zainteresowaniem oraz fotobudka. Dzieci mogły przebierać się w kolorowe postacie zrobić pamiątkowe zdjęcia. Różnorodność zaplanowanych atrakcji sprawiły iż każdy znalazł coś dla siebie. Wszyscy zainteresowani mogli z bliska obejrzeć prawdziwych umięśnionych Strong Manów. W ofercie festynu znalazły się również: grochówka i żurek.
Na sam koniec odbyła się zabawa taneczna pod chmurką przy zespołach Standard z |Głodowa i Relax z Kiełpina, na prośbę mieszkańców mogliśmy wspaniale bawić przy tych zespołach , które bez przerwy serwował utwory do szalonego tańca.
Podczas imprezy panowała miła i pogodna atmosfera. Zorganizowany festyn spełnił oczekiwania jego twórców, dzieci i młodzieży także dorosłych uczestniczących w zabawie. Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy poprzez swoją obecność oraz zaangażowanie przyczynili się do cudownie spędzonego czasu. Najbardziej z szacunkiem i uznaniem kierujemy z całego serca podziękowanie do wieloletniego naszego konferansjera Pawła Myszkier , który jest w tej roli niezastąpiony.

Pracownicy GOKSiR w Liniewie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: