Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Skat Sportowy
data publikacji: 17.lut.2014

W dniu 09.02.2014r. w GOKSiR w Liniewie odbyła się inauguracja rozgrywek Ligi Okręgowej Polskiego Związku Skata. Do rozgrywek zgłosiło się 7 drużyn 4 osobowych z okręgu  Pomorsko-Kaszubskiego  w tym 2 drużyny reprezentujące GOKSiR w Liniewie.

 Zawody odbywały się w 3 seriach po 36 rozdań w każdej srii. Rozgrywki były bardzo zacięte już od 1 serii. Skaciści z Liniewa byli bardzo gościnni i po I serii zajmowali dwie ostatnie pozycje.

 Końcowa klasyfikacja I kolejki Ligi Okręgowej.

  1. Libor Reda – 40 pkt 2.

  2. GOKSiR Lipusz – 32pkt

  3.  GOKSiR LiniewoII – 32 pkt

  4.  .GOKSiR LiniewoI – 30 pkt

  5. . Kraina Złotów – 30 pkt

  6. . MOKSiR Puck II – 29 pkt

  7.   Fala Świekałowo II – 25 pkt

Zwycięzka   drużyna grała w składzie: Jan Lica, Stefan Szczypior, Aleksander Formela i Alfons Lemon. GOKSiR Lipusz – Bogusław Kozikowski, Zygmunt Cybulski, Andrzej Czapiewski i Jan Żywicki. GOKSiR Liniewo II – Zygmunt Orzłowski, Jerzy Jędrzejczak, Benedykt Knitter i Honorata Kurcaba. GOKSiR Liniewo I – Stanisław Narloch, Zenon Gostomski, Andrzej Wirkus i Teresa Wróbel. Zawody stały na wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym. Sędzią zawodów był Bogusław Kozikowski a kierownikiem zawodów Stanisław Narloch. II kolejka Ligi Okręgowej odbędzie się 16 marca o godz.10.00 w GOKSiR w Lipuszu. Wcześniej o Grand Prix Pomorza odbędzie się 23 lutego br o godz,10.00, gospodarzem będzie MOKSiR Puck.

Wszystkich skaciarzy serdecznie zapraszamy.

Ze skaterskim pozdrowieniem

Stanisław Narloch

 

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: