Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
„Śpiewamy, gramy i tańczymy dla mamy i taty”
data publikacji: 11.lut.2019

„Talent jest jak kawałek szlachetnego, ale surowego metalu, dopiero pilna praca go obroni i wartość mu wielką nadaję”.  Słowami Stanisława Staszica podkreślamy ogrom znaczenia  słowa – talent.

Nasze dzieci, które systematycznie przychodzą na próby, po pewnym czasie i aktywnym treningu stają się coraz pewniejsze, rozwijają swoje umiejętności pod okiem instruktorów z Domu Kultury. W niedzielę 10 lutego 2019 r. odbyły się występy artystyczne w GOKSiR pn. „Śpiewamy, gramy i tańczymy dla mamy i taty”. Każdy z naszych podopiecznych zaprosił swoich najbliższych, aby zobaczyli trud i poświecenie, wielki zapał i miłość podczas występów na scenie. Rodzice tryskali dumą, bili ogromne brawa, a uśmiech nie schodził im z twarzy. Dziękujemy wszystkim za przybycie, dziękujemy instruktorom za przekazywanie talentów, a Pani Reginie Domagała za pyszne pączki i faworki , które osłodziły nasze spotkanie.

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: