Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
„Sport, rekreacja, turystka – boisko wielofunkcyjne w Wysinie”
data publikacji: 13.maj.2014

   Stowarzyszenie Rozwoju i Promocji Wsi Wysin wraz z partnerami, w tym z Parafią Wysin rozpoczęło realizację dwóch projektów współfinasowanych z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 w ramach działania 413 Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju

1. Projekt pn. „Sport, rekreacja, turystka – boisko wielofunkcyjne w Wysinie” realizowany w ramach Leadera „Odnowy i rozwoju wsi” polega na budowie boiska wielofunkcyjnego wraz z wyposażeniem w sprzęt sportowy. Zakończony zostanie do końca czerwca 2014 r, uroczyste otwarcie inwestycji nastąpi podczas pikniku rekreacyjno – odpustowego w dniu 20 lipca 2014 na placu przy plebanii/kościele w Wysinie, ulica Kościelna 1.
2. Projekt  pn.„Zagospodarowanie terenu rekreacyjno – integracyjnego przy świetlicy w Wysinie” realizowany w ramach Leadera „małe projekty” polega na zagospodarowaniu terenu przy świetlicy prowadzonej przez Stowarzyszenia wraz z Parafią w Wysinie, tj.: budowie ogrodzenia, postawieniu placu zabaw, elementów siłowni zewnętrznej oraz stworzenia miejsca wypoczynku wraz z możliwością grillowania.

 

 

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: