Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Spotkania seniorów
data publikacji: 13.sty.2023

W czwartkowe popołudnie odbyło się ostatnie z serii spotkań seniorskich.

Tym razem w Sali Wiejskiej w Orlu zebrali się mieszkańcy Chrztowa, Garczyna i Orla . Od wielu lat, w tej właśnie miejscowości, spotkania rozpoczyna uroczysta Msza święta. Tak było i tym razem. Eucharystię sprawował ksiądz proboszcz Marek Kaleta z Garczyna. Następnie wszystkich przybyłych powitał Pan Tadeusz Borkowski, pełniący dwie zaszczytne funkcje, sołtysa wsi Orle oraz Radnego.

Wśród zaproszonych gości byli m.in. Mirosław Warczak Wójt Gminy Liniewo, Bożena Wardyn Dyrektor GOPS oraz Lucyna Piwowarczyk Dyrektor Domu Kultury. Nie zabrakło oczywiście radnych i sołtysów z Chrztowa, Garczyna i Orla, którzy byli współorganizatorami całego wczorajszego przedsięwzięcia.

To popołudniowe spotkanie cieszyło się naprawdę dużą frekwencją. Po wspomnianej mszy św., powitaniu i podziękowaniu wszystkim współorganizatorom i sponsorom, głos zabrał Mirosław Warczak dołączając się do podziękowań i składając wszystkim zebranym najserdeczniejsze życzenia noworoczne. Po tej bardziej oficjalnej części przyszedł czas na obiad, słodki poczęstunek i dużo, dużo więcej atrakcji. Bawiono się do późnych godzin przy Kapeli Kaszubskiej z Łapalic, do tańca grał Wojtek Cieślak z Orla k/Wejherowa, serwowano dzika.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom bez wyjątku, które przyczyniły się do organizacji wczorajszego spotkania.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: