Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Spotkanie członkiń KGW oraz róż różańcowych z Liniewa w dniu 12.12.2017r.
data publikacji: 14.gru.2017

Kiedy się go połamie, zapach zostaje jeszcze na talerzyku, Jak zapach suszonych kwiatów na bibule. Nieraz na opłatku wytłoczone są święte obrazki, Nieraz jest gładki, ale przepasany wstążką z gwiazdką. W czasie Wigilii opłatek jest najważniejszy i zawsze pierwszy.” Ks. Jan Twardowski.

Spotkanie mieszkanek z  KGW oraz Róż   Różańcowych  stało się okazją do wspólnego przeżywania nastroju Świąt Bożego Narodzenia. Zaproszonymi gośćmi byli także wójt gminy  Mirosław Warczak oraz Proboszcz tutejszej parafii ks. Grzegorz Flisikowski. Zgodnie z tradycją w  radosnej, życzliwej atmosferze wszyscy przełamali się opłatkiem oraz złożyli sobie życzenia.   Wójt Gminy skierował ciepłe słowa w kierunku wszystkich uczestników uroczystości życząc mieszkańcom  zdrowia, zgody, miłości w rodzinach.  GOKSiR  uświetnił to spotkanie programem  artystycznym  zespołów z sekcji gitarowe i  wokalnej wszystkim towarzyszyły radosne chwile i dobry nastrój, było także  wspólne śpiewanie kolęd . Panie przygotowały pyszne ciasta i poczęstunek. Grudzień to czas wielu spotkań , mimo wielu obowiązków zatrzymujemy się obok siebie i spędzamy ze sobą popołudnia w gronie przyjaciół , sąsiadów , koleżanek i kolegów. Te wszystkie spotkania są po to , aby dostrzec siebie i w spokoju w dobrym towarzystwie porozmawiać o różnych sprawach.

Wszystkim Paniom należącym do KGW Gminy Liniewo oraz Paniom z Róż Różańcowych  składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia , radości , życia bez trosk oraz uśmiechu każdego dnia.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: