Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Spotkanie opłatkowe dzieci i młodzieży z sekcji
data publikacji: 19.gru.2013

Dnia 18.12.2013r. odbyło się tradycyjne już spotkanie opłatkowe dzieci i młodzieży z sekcji działających w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Liniewie.

Pan Wójt Gminy Liniewo Mirosław Warczak z Panią Dyrektor GOKSiRu Lucyną Piwowarczyk wspólnie powitali wszystkich zaproszonych, którzy licznie przybyli na spotkanie. Wójt Gminy złożył  dzieciakom, ich rodzicom i przybyłym nauczycielom  najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych pełnych życzliwości Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnym gronie. Kolejnym punktem wigilijnego spotkania było podzielenie się opłatkiem. Na stołach nie zabrakło owoców i słodkości przygotowanych przez Panią Urszulę Potrykus. Wszystkim zebranym uczestnikom  towarzyszyła rodzinna i życzliwa atmosfera.                                                                                                                                             Tegoroczne świąteczne spotkanie połączone zostało z ogłoszeniem wyników w konkursie pn.: „Anioły w Gminie Liniewo”. Organizatorami konkursu i fundatorami nagród byli: Gminna Biblioteka Publiczna w Liniewie oraz Gminny Ośrodek Kultury. Komisja w składzie:

1. Pan Wójt Gminy Liniewo Mirosław Warczak – przewodniczący komisji                                                2. Pani Dyrektor GOPSu w Liniewie Barbara Okrój – członek komisji                                                         3. Pedagog szkolny oraz nauczycielka plastyki z ZO w Liniewie Pani Bożena Karczyńska – członek komisji, wytypowali  3 miejsca w III kategoriach wiekowych i 5 wyróżnień.                                                                   Ocena prac była bardzo trudna ponieważ aniołki wykonane zostały przeróżnymi technikami plastycznymi i każde „małe dzieło” wykonane zostało z wielkim zaangażowaniem i ogromną precyzją. Wszystkie prace konkursowe można obejrzeć na scenie Sali widowiskowej  w GOKSiR. A tymczasem zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć.

Laureaci Konkursu:

Kategoria wiekowa III (10 – 15 lat)

1)      Kinga Koprek (Liniewo)

2)      Dominika Richert (Liniewo)

3)      Ewelina Derdowska (Wysin)

wyr.  – Nikodem Kosiecki (Liniewo), Dominika Jurczak (Liniewo), Kinga Trzebiatowska (Głodowo)

Kategoria wiekowa II (7 – 9 lat)

1)      Bartosz Richert (Głodowo)

2)      Marek Potrykus (Głodowo)

3)      Tomasz Hendrych (Garczyn)

wyr. – Mateusz Jurczak (Liniewo)

Kategoria wiekowa I (3 – 6 lat)

1)      Grupa przedszkolaków (praca zbiorowa ZO w Garczynie)

2)      Klasa „O”  (praca zbiorowa ZO w Garczynie)

3)      Amelia Gdaniec (Garczyn)

wyr. – Monika Szałajda (Liniewo)

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: