Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Spotkanie Seniorów
data publikacji: 09.lis.2022

Wraz z końcem roku ruszają spotkania Seniorów z terenu gminy Liniewo. Pierwszym spotkaniem, z tegorocznego cyklu, cieszyli się Mieszkańcy Wysina, Rymanowca i Chróstów Wysińskich.

Podczas tego przedpołudniowego wydarzenia obecni byli przedstawiciele Urzędu Gminy wraz z Mirosławem Warczakiem Wójtem Gminy Liniewo, który w kilku słowach skierowanych do seniorów zaznaczył jak ważni i potrzebni są „tacy młodzicy zwani seniorami”. Całość wydarzenia poprowadziła Lucyna Piwowarczyk Dyrektor Domu Kultury w Liniewie, której grupa z sekcji wokalnej uświetniła rozpoczęcie uroczystości. Wspaniałą niespodzianką ucieszyły wszystkich zabranych Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Wysina występami „na wesoło”.

Wydarzenie to o naprawdę dużej frekwencji, było przede wszystkim okazją do wspólnego spędzenia czasu, co ucieszyło organizatorów jak i samych seniorów. Już dziś zapraszamy na kolejne, tym razem w Lubieszynie.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: