Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Spotkanie wigilijne członków Kluby seniora w Liniewie
data publikacji: 19.gru.2018

Dnia 18.12.2018 r. (tj. wtorek) w Sali Domu Kultury w Liniewie po raz kolejny odbyło się spotkanie opłatkowe, tym razem spotkali się seniorzy liniewskiego koła . Dzień Seniora to szczególne święto ludzi starszych, ludzi którym należy się szacunek i uznanie za bezinteresowną miłość i mądrość. To oni są w naszych domach piewcami tradycji. Niosą ciepło i zrozumienie. Kultywują stare obrzędy i zwyczaje, dzięki czemu wzbogacają i przekazują unikalną kulturę i dawne obyczaje.
Ponadto spotkanie to stało się okazją, do podzielenia się opłatkiem i złożenia zebranym życzeń z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
Święta Bożego Narodzenia to najbardziej uroczyste święta w naszej tradycji. Święta, na które wszyscy czekamy z utęsknieniem. Święta, do których przygotowujemy się długo i starannie. Są to dni, kiedy poświęcamy więcej czasu i ciepła swojej rodzinie, bliskim i znajomym.
Kierując się tymi powodami w naszej gminie od wielu lat odbywają się takie uroczystości które łączą mieszkańców i pozwalają na bliższe kontakty sąsiedzkie.
Na spotkaniu nie zabrakło przedstawicieli władz samorządowych
Goście nie kryli zadowolenia ze wspólnego spotkania. Składali podziękowania za organizację tego uroczystego i ważnego dla nich spotkania. Nie dało się nie zauważyć uśmiechów na twarzach seniorów, wywołanych rozmową ze znajomymi, z którymi na co dzień ciężko im się spotkać
Spotkanie przebiegło w miłej i przyjemnej atmosferze

 

 

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: