Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
„Srebrne drzewko” dla dyrektor GOPS-u w Liniewie
data publikacji: 25.lis.2015

Za aktywizowanie i integrowanie wspólnot lokalnych na rzecz rozwiązywania problemów społecznych „Srebrnym drzewkiem”, a więc Nagrodą Marszałka Województwa Pomorskiego dla pracowników ośrodków pomocy społecznej uhonorowana została w tym roku dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Liniewie – Barbara Okrój.

Uroczystość wręczenia statuetek połączona z konferencją „Perspektywy rozwoju ekonomii społecznej w województwie pomorskim, Prawo dziecka do rodziny, a piecza zastępcza” odbyła się 23.11.br. w Sali im. Lecha Bądkowskiego w Urzędzie Marszałkowskim w Gdańsku.

W tym roku do konkursu wpłynęło 19 wniosków. Statuetki trafiły jedynie do pięciu osób. Jak informuje Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, nagrodzone zostały osoby, które podejmują m.in. działania z zakresu inicjowania i wdrażania programów służących zapobieganiu i rozwiązywaniu problemów społecznych, aktywizowania i integrowania wspólnot lokalnych na rzecz rozwiązywania problemów społecznych, wspierania działalności sektora ekonomii społecznej, wspierania i promowania wolontariatu, upowszechniania dobrych praktyk z zakresu integracji i polityki społecznej oraz za całokształt pracy w dziedzinie pomocy i integracji społecznej.

W gronie uhonorowanych tą prestiżową nagrodą znalazła się Barbara Okrój – dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Liniewie, którą doceniono za aktywizowanie i integrowanie wspólnot lokalnych na rzecz rozwiązywania problemów społecznych.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: