Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
SUKCES LINIEWSKICH UCZENNIC
data publikacji: 15.kwi.2021

Po ubiegłorocznych bardzo dobrych wynikach  naszego ucznia w konkursach chemicznym i geograficznym, przyszedł kolejny sukces. Trzy uczennice klas VIII-ych po eliminacjach szkolnych, które odbyły się już w chwili, kiedy uczniowie rozpoczęli pracę zdalną, zakwalifikowały się do etapu rejonowego.

Były to: Karolina Klonowska (z klasy 8a), Kornelia Holc (z klasy 8c) oraz Samanta Jendernalik (z klasy 8b).  Ten etap konkursu odbył się 15 lutego 2021 r. w Kościerzynie. Wzięło w nim udział zaledwie 16 uczniów , którym udało się w eliminacjach szkolnych rozwiązać test, uzyskując wynik przekraczający 70 % poprawnych odpowiedzi.  Reprezentowali oni szkoły  z terenu powiatów: bytowskiego, kartuskiego i kościerskiego.

Eliminacje rejonowe w Kościerzynie wyłoniły 5 uczniów, którzy zakwalifikowali się do finału Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego dla Uczniów Szkół Podstawowych. Wśród nich znalazły się dwie uczennice naszej szkoły: Kornelia Holc i Karolina Klonowska. Sukces naszych uczennic dowodzi, że ciężka i systematyczna praca może dać pożądane efekty. Dziewczęta wiele czasu poświęciły na samodzielne kształcenie, a także spotykały się po lekcjach ze swoją nauczycielką na prowadzonych zdalnie konsultacjach. Rozwiązanie przez uczennice wielu testów i zrealizowanie materiału wykraczającego poza podstawę programową, zagwarantowało im sukces w kolejnym etapie konkursu, który odbył się w Gdyni. Obie nasze uczennice uzyskały tytuł Finalisty Konkursu Chemicznego.

Nie pierwszy raz jesteśmy dumni z naszych uczniów, którzy reprezentowali Szkołę Podstawową w Liniewie oraz Gminę Liniewo.

Serdecznie gratulujemy !!!

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: