Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Super Mikołaj w Wysinie
data publikacji: 09.gru.2015

Z jednodniowym wyprzedzeniem,  workami pełnymi prezentów św. Mikołaj wyruszył w trasę po Wysinie i tu rozpoczął rozdawanie świątecznych paczek. W sobotę (05.12) Święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami spacerował po miejscowości, odwiedzając każdy dom – tak, aby wszystkie dzieci i rodziny zostały obdarowane.

Na paczki trzeba było sobie jednak zasłużyć. Dzieci, zarówno te młodsze, jak i starsze śpiewały piosenki, czy też recytowały wiersze. Wszystkie zgodnie zapowiedziały, że w przyszłym roku również będą grzeczne.

W sumie rozdano  około 200   paczek dzięki którym na buziach wszystkich dzieci i dorosłych zawitał uśmiech.

Przemierzając sołectwo Wysin Mikołaj podróżował wozem strażackim. Dzięki czemu szybko i sprawnie dotarł do wszystkich czekających na jego wizytę.

Pomocnikami Świętego Mikołaja były Panie z KGW Wysin, Rada Sołecka z Wysina,  Strażacy z OSP Wysin oraz Fundacja PGNiG im Ignacego Łukasiewicza.

Świąteczny, radosny nastrój udzielił się wszystkim uczestnikom zabawy, a w sposób szczególny obdarowanym dzieciom. Drogi Mikołaju czekamy na Twoją wizytę w następnym roku – Do zobaczenia!!!

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: