Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Święta Babci i Dziadka w GOKSiR w Liniewie
data publikacji: 31.sty.2018

W dniu 26 stycznia o godzinie 10.00 w Sali Widowiskowej GOKSiR w Liniewie odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka.
Dziadkowie to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci z przedszkola „Wesołe Promyczki” pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach i wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla nich przedstawienie. Licznie przybyli goście z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na ten uroczysty dzień przybyli również: Dyrektor ZO w Liniewie Zbigniew Werczyński oraz Wójt Gminy Liniewo Pan Mirosław Warczak. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Dzieci zaprezentowały program artystyczny a następnie wręczyły własnoręcznie wykonane upominki dla swoich ukochanych Babć i Dziadków. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość, wdzięczność i szacunek. Zaproszeni goście, dziadkowie i dzieci zostali zaproszeni na przygotowany słodki poczęstunek.
Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!

Organizatorami Dnia Babci i Dziadka były pani przedszkolanki oraz opiekunki z przedszkola „Wesołe Promyczki” w Liniewie

Gratulujemy udanej uroczystości, która zgromadziła około 140 osób.

 

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: