Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Świetna impreza w Orlu
data publikacji: 28.lip.2015

W niedzielę 26 lipca w Orlu odbyła się impreza zorganizowana przez Fabrykę Imprez ze Starogardu Gdańskiego oraz Stary Las sp.zoo.

Pogoda oczywiście jak to w tym roku była w kratkę deszcz i słońce. Bardzo cieszy nas ,że mieszkańcy naszej gminy odwiedzili nas i wspólnie spędziliśmy niedzielne popołudnie

Impreza trwała od godz. 14.00 do 24.00- było mnóstwo atrakcji i występów , konkursy z nagrodami oraz stoiska handlowe. Pragniemy podziękować Paniom z KGW Liniewo , które przez cały festyn serwowały swojskie wypieki- palce lizać J

Największą atrakcją  dnia był występ zespołu DISCO POLO ,,  VOYAGER”. Jak się okazało mamy wielu fanów tej muzyki i oczywiście  zespołu ,, VOYAGER” , który jak pamiętamy zaistniał na polskim rynku wiele lat temu  z utworem ,, Polskie Dziewczyny”.

Bardzo dziękujemy wszystkim , którzy zaangażowali się w organizacje tej imprezy oraz mieszkańcom za udział i dobry humor .

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: