Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
SZKOŁA PODSTAWOWA W LINIEWIE NAJLEPSZA W POWIATOWYCH IGRZYSKACH W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW
data publikacji: 10.lis.2016

 

20161109_130657Powiatowe Igrzyska w unihokeju chłopców już za nami. W środę 09 listopada 2016r. w Zespole Oświatowym w Liniewie spotkało się 8 najlepszych drużyny poszczególnych gmin i miasta z powiatu kościerskiego, w sumie około 90 osób.

Zespoły, które przystąpiły do rywalizacji zostały podzielone na dwie grupy. W pierwszej znalazły się reprezentacje: SP w Dziemianach, SP w Starej Kiszewie, SP w Wielu oraz SP w Lubaniu. W drugiej zaś: SP nr 3 w Kościerzynie, SP w Nowym Klinczu, SP w Lipuszu oraz SP w Liniewie. W poszczególnych grupach rywalizacja odbywała się systemem „każdy z każdym”. Następnie zwycięzcy grup rozegrali między sobą mecze o miejsca I-II w końcowej klasyfikacji. Natomiast drużyny, które zajęły miejsce drugie w grupie rozegrały między sobą mecze o miejsca III-IV w końcowej klasyfikacji.

Chociaż wszystkie drużyny zaprezentowały się z dobrej strony, zwycięzca, mógł być tylko jeden i została nim SP z Liniewa, która reprezentować będzie nasz powiat na dalszym szczeblu rozgrywek. Etap półfinału wojewódzkiego odbędzie się w Powiecie Gdańskim.

Wszystkie spotkania dostarczyły kibicom, trenerom, jaki i oczywiście samym zawodnikom, mnóstwo emocji, mogliśmy podziwiać mnóstwo efektownych akcji i obron.

Klasyfikacja końcowa Powiatowych Igrzysk w Unihokeju chłopców:

  1. SP w Liniewie
  2. SP w Dziemianach
  3. SP nr 3 w Kościerzynie
  4. SP w Wielu
  5. SP w Lubaniu
  6. SP w Lipuszu
  7. SP w Nowym Klinczu
  8. SP w Starej Kiszewie

 

Skład zespołu: Krzysztof Butowski, Kacper Tusk, Mikołaj Pstrąg, Szymon Stiewe, Paweł Wernicki, Waldemar Wierczyński, Seweryn Wydrowski, Seweryn Richert, Igor Piwowarczyk, Mateusz Jurczak

Trener: Tomasz Gierszewski

 

20161109_093152 20161109_130515 20161109_130657

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: