Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Szkolenie uzupełniające z zakresu stosowania środków ochrony roślin
data publikacji: 23.sty.2024

23 stycznia 2024 roku, w salach GOKSiR w Liniewie, obyły się szkolenia uzupełniające z zakresu stosowania środków ochrony roślin sprzętem naziemnym, z wyłączeniem sprzętu montowanego na pojazdach szynowych oraz innego sprzętu stosowanego w kolejnictwie.

Organizatorem szkolenia był Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu. Szkolenie ze względu na duża liczbę odbiorców podzielone zostało na 2 grupy.

Podczas szkolenia, wykładowcy przekazali uczestnikom szkolenia informacje na temat integrowanej ochrony roślin, regulacji prawnych w zakresie stosowania środków ochrony roślin czy bezpieczeństwa i higieny pracy przy stosowaniu środków ochrony roślin.

Uczestnicy szkolenia byli bardzo zainteresowani dyskusją na powyższe tematy, czego wyrazem były liczne pytania kierowane do inspektorów. Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia zachowuje ważność przez okres 5 lat od dnia ukończenia szkolenia i uprawnia użytkowników profesjonalnych do wykonywania zabiegów przy użyciu środków ochrony roślin.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: